Jennifer

13. 07. 2023

Domů
Aktuality
HANDLING
Krytí
Trimování
O nás
Naši kerni
Naše čivavy
NA PRODEJ
Naše odchovy A-Z
Naše odchovy A2-Z2
Fotogalerie
Fotoreportáže
Sportování
Zajímavosti
Kontakt
Návštěvní kniha
Odkazy
výsledky výstav

 

 

Jenny

Jennifer z Údolí Medníka

 

 

Jennifer z Údolí Medníka (Jenny)
03.02.2010
 
zuby 6+6 nůžky

výborná 1, VTM

Vítěz třídy, Krajský vítěz

 

Jenny je malá černá chlupatá tryskomyška

jinak se to ani o ní nedá říct. Tohle je jedna ze vzácných chvilek,

kdy odpočívá a člověk si jí může prohlédnout, protože jinak

lítá bytem jako na tryskový pohon a člověk v podstatě ani neví, kde

vlastně zrovna je

povídání o Jenny                        rodokmen - pedigree

výstavy :

datum

 

druh výstavy

 

místo

 

ocenění

 

 

rozhodčí

 

         
29.05.11 oblastní České Budějovice V 1, VT, KV

Alena Košťálová

         
05.03.11 oblastní České Budějovice V 1, Vítěz třídy mladých

Alena Košťálová

 
06.02.11 mezinárodní Brno V 5 z 10ti

 Robert Kubeš

Dneska si holky známky vyměnily . Včera byla VD Jenny a V Joy a dnes to dopadlo přesně obráceně . Cíl výstavy byl tedy splněn v plném rozsahu. Obě dvě si odvezly z mezinárodky výbornou, obě po roce věku a tak hurá, můžeme směle bonitovat .

posudek : hlava správného tvaru, dobře nasazené ucho, trochu delší nosní partie, hrudník ve vývinu, správná kostra, dostatečný pohyb

05.02.11 mezinárodní Brno VD 5 z 10ti

 

V podstatě nevím, za co Jenny VD dostala, protože v posudku nic zásadního vytknuto nemá a pan dozhodčí nám nic neřekl. Bylo mi to celkem líto, protože s předváděním Jenny jsem byla spokojená, krásně stála i chodila.

posudek : správná velikost, dostatečně správná hlava, trochu delší čumák, správný pohyb a srst

04.09.10 krajská Rybníky

VN3

Zdenka Jílková

Další dorostenecká výstava . Jenny je "piškot", neustále rozesmáté sluníčko, které pořád vrtí a vrtí a vrtí nejen ocáskem, ale i celým zadečkem . I proto její předvádění nepatří zrovna k nejlehčím. S posudkem jsem ale spokojená, paní rozhodčí je čivav znalá a tak si velmi nadějné vážím  .

posudek : 6 měsíční fenka, s jemnou menší hlavičkou, malinko delší nos, hezké kvadratické tělo, dobře nasazený ocas, dobře úhlené končetiny

15.08.10 krajská Brno

VN1

Andraš Polgar

Naše první výstava v dorostu . Jenny se snažila, já také a tak jsme byly celkem úspěšné .

posudek : 6 měsíční, výborná velikost, na svůj věk trochu jemnější konstituce, správný tvar hlavy, trochu vybočené tlapky předních končetin, hrudník ve vývoji, správné  zadní končetiny

13.06.10 oblastní Hluboká

VN1

Mgr. Božena Ovesná

Pilně jsme trénovaly chůzi na vodítku, za což musím poděkovat hlavně Katce a Jarce - mým kamarádkám od kerníků. Trénink se vyplatil, Jenny dnes chodila jako panenka a tak má zcela zaslouženě Velmi nadějnou .

posudek : 4 měsíční fena, kompaktní, velmi dobré ucho, korektní skus, chrup ve výměně, dobrá horní linie, správně nasazený i nesený ocas, výborná povaha

16.05.10 mezinárodní Bratislava N 2 ze 2

 Harry Vella, MT

Druhý den byl ještě horší než první . Jenny úplně odmítla chodit, lehla si na zem a tím její předvádění skončilo. Mrzí mě to, protože to vypadalo, že se panu rozhodčímu moc líbila. I on se snažil Jenny rozchodit a pomoci Klárce, ale když se to po marných pokusech nepodařilo, nemohl jinak, než zadat jen nadějnou . Mrzí mě to o to víc, že je to naše chyba. Trošku jsem podcenila přípravu na výstavu a soustředila jsem se jen na postoj. Jenny s námi totiž chodí venku na volno a tak na sobě měla obojek prvně .

Ale slibuji, že budeme pracovat na nápravě

posudek : pekná samičia hlava, dobre nasadené uši, správny front, horná linia, nepredviedla sa v pohybe

15.05.10 mezinárodní Bratislava VN 2 ze 2

Petr Řehánek

Jenny první výstava. Protože na Slovensku je možné zařazení do třídy štěňátek již od 3 měsíců (u nás až od 4), tak jsem Jenny přihlásila . Bohužel jsem si neuvědomila, že Jenny není zvyklá na obojek. Lucka s předváděním neměla a nemá problémy, tak jsem to nějak neřešila .... Inu, za hloupost se platí, Jenny odmítla chodit .

posudek : 3 mesačná fena, zodpovída veku hlava vo vývoji, nožnice, uši správně nasazené i nesené, hrudník zodpovídá veku, rovný chrbát, uhlenie končatín OK. Zdržanlivá pri predvedení.