Sestřičky

13. 07. 2023

Domů
Zimní radovánky
Sestřičky
Zahradníci
Letní HTG

 

 

Sestřičky

(15.11.2014)

 

Po dlouhé době sobota bez výstav, či jiných akcí, tak se k nám mohla vypravit princezna Iriska (správně tedy J´Iris) a se sestřičkou Esme (J´Isména) řádily holky jako černá ruka . Omlouvám se za kvalitu fotek, ale vyfotit dvě fretkomyšky je prostě nemožné .

Holky se hned poznaly a po chvíli lehce nesmělého oťukávání Irisky (přece jen, už měsíc bydlí jinde), začaly ty správné štěněčí honičky a dovádění .

U "rvaček" měla Esme lehce navrch, přece jen .... má trénink z dovádění s mámou Týnou, kterou neustále poňouká a rve, a Týna se s malou princeznou sice moc "nemazlí", i když .... má s ní neskutečnou trpělivost .

Chvíle přemýšlení, co ještě vymyslíme . I štěňátku občas dojdou baterky a musí se zastavit a zamyslet, jakou další lumpárnu ještě provést a co pořádného vymyslet. To jsou vzácné okamžiky, kdy je možné tak malého prcka bez rozmazání vyfotit .

Miluji Irisčin pohyb ... kéž by jí to zůstalo i do budoucna. Před holkami je ještě dlouhá cesta, než se dostanou do výstavních kruhů, nejdříve musí přezubit, dorůst, osvalit a pořádně se zasrstit (první trim ještě obě čeká), ale ... zatím malá ouška, slibně se vyvíjející hlava, dobré úhlení a krásný pohyb dává naději, že by snad ....

Holky se potřebovaly občerstvit, tak jim jezírko přišlo vhod . Naštěstí se to tentokrát obešlo bez nedobrovolné i dobrovolné koupele.

A občerstvené princezny se mohly vrhnout do dalších honiček

Není nad to, když si holky špitají .... aneb ....co je šeptem, to je čertem

ztělesněná nevinnost