Fotky 2009

13. 07. 2023

Domů
Nahoru
Lucinka
Koupání v moři
Plné bříško miminek
Den plný zážitků
Velikonoce ve vodě
Štěňátka venku
Bakchus na Slovensku
Štěněčí den
Kerní slezina
Zima už je pryč

 

 

Lucinčiny dva měsíce u nás    

(31.10.2009)

 

Ač se to nezdá, tak Lucinka je u nás již dva měsíce a myslím, že se krásně adaptovala   :

 

První kerní koupání v moři    

(27.7.2009)

 

Zde najdete fotky, které se mi už nevešly do reportáže o naší výstavní dovolené v Chorvatsku  :

 

Plné bříško miminek    

(3.5.2009)

 

Protože na ultrazvuku, který potvrdil březost Que bylo vidět jen jedno štěňátko a další jsme pro plnost střev nenašli, rozhodla jsem se vzít Que na kontrolní ultrazvuk  :

 

Den plný zážitků    

(1.5.2009)

 

Byl první květen, lásky čas .... a sluníčko se na nás jen smálo a tak jsme vyrazili se všema holkama ven .... tedy, postupně se všema holkama, jen Biásek se zúčastnil všeho a tak strávil opravdu velmi nabitý den  :

 

Velikonoce ve vodě    

(13.4.2009)

 

Slunečné počasí letošních velikonoc nás nalákalo ven. Vzala jsem tedy děti, holky a Katku s holkama a vyrazili jsme všichni k vodě  :

 

 

Bakchus na Slovensku

(28.3.2009)

Bakyho jsem na předání vezla až do dalekého slovenského Viničného .... Jeli jsme tam na dva dny a protože v sobotu bylo krásné počasí, vydali jsme se na procházku do lesa. Pro Bakchuse to byla první a se mnou zároveň i poslední lesní procházka :

 

 Štěňátka venku   

(21.3.2009)

 

Dnes byla štěňátka prvně venku . Jak jsem je tak pozorovala, tak jejich maminka Kameika se v nich vůbec nezapře , každý si z ní vzal "své" a myslím, že do života svých budoucích majitelů vnesou nikdy neutuchající energii a nadšení k jakékoliv akci, tak jako to přinesla Kameika mě :

 

 Štěněčí den   

(11.3.2009)

 

Poté co jsem měla jedináčka Achilla, tak jsem nabyla zcela mylného dojmu, že život se štěňátky je v podstatě psina, protože všechna jsou neuvěřitelně milá, poslušná a vstřícná ....

Pokud si to také myslíte a plánujete odchovávání malých roztomilých kerníčků, tak se podívejte, jak vám smečka něžných štěňat dokáže během jednoho dne zlikvidovat byt :

 

 Kerní slezina  

(3.1.2009)

 

Ještě před koncem roku jsme se s kerními kamarády domluvili, že se někdy mezi svátky sejdeme a ještě před tím, než půjde Achilles do nové rodiny, že zkusíme celou jeho rodinu vyfotit . Pokud chcete vidět, jak se fotí smečka lítajících kernů, podívejte se dále :