Vánoční HTG 2019

13. 07. 2023

 

Domů
Nahoru
Vánoční HTG 2019
Svendborg 2019
Vánoční HTG 2018
Vánoční HTG 2017
Duo Brno 2017
Zimní HTG 2016
Úspěšné Komárom
Letní Finsko
Před Babou, za Babou
Daleký Přerov
HTG hrátky
Tomáškův svátek
Veni, Vidi, Vici
Magická moc čísel
Konec června
Máj 2013
BIS Dětřichov
Crufts 2013
Rybníky popáté
8 zemí za 6 dní
Daleké Kuopio
Wieselburg
Crufts 2011
WDS Dánsko
Štěněčí handling
Lucinčina premiéra
Šampion 2009
Olomouc na ledě
Pedigree CUP
Podzimní Praha
Putování za tituly
Oddech v Komárnu
KV po dvou letech
Žár jižního slunce
Sobotní hatrick
Kerni v Hradci
Rakousko zdoláno !!
Z Boleslavi do Blavy
Švédi v Mariboru
Soutěže v Boleslavi
DuoCACIB Brno
Výprava na Slovensko
My čekali zimu
Amsterdam
Podzim v Nitře
Budapešť - kdo z koho
Evropský bludný kořen
Duodanube Bratislava
Budapest
Klubová výstava
Šampion šampionů
Ljubljana
Kerní jazýček
Kerni po výstavě
KV na KV
Psi volají SOOS
Uzdravený kerník
Zraněný kerník
Kladno
Magická trojka
Jak probíhá výstava
Oslava maturity

 

 

Vánoční HTG 2019

(28.12.19)

 

Tak jako každý rok, měli jsme i letos kerní setkání HTG a jako místo setkání jsme si vybrali náš už léty prověřený penzion Alwin v Chlumci nad Cidlinou.

Letos se nás sešlo jen pár, takové stálé kerní jádro. Přiznávám, že mi to bylo tentokrát líto. Dost nových majitelů štěňátek a přesto si na nás nikdo neudělal čas. Chápu, že vánoční svátky jsou spojené s rodinnými oslavami, ale během roku jsou lidé zase v práci a také si nenajdou čas na návštěvu chovatele. Navíc ... když si najde čas chovatel, a věřte nebo ne, má také rodinu, tak proč ne majitelé odchovů?
Myslím že je to o prioritách a pokud mohou přijet odchovy z Německa ....
Na druhou stranu .... jsem ráda, že stálé jádro HTG je pořád stálé .

Tak jako vždycky, každý přivezl něco dobrého, takže dohromady jsme měli královský raut . Nechybělo cukroví, paštiky, nakládaná zelenina a houbičky, slané i sladké koláče a záviny, oříšky a další dobroty .

Protože ne všichni jezdí po výstavách a i když jezdí, tak většinou není čas na klidné popovídání, je jasné, že první hodiny jsme museli strávit ochutnáváním všech dobrot a hlavně povídáním, vyprávěním a prostě tlacháním .

Samozřejmě úžasné je, když se chovatelka může setkat se svým odchovem / odchovem odchovu a alespoň jednou za rok jej vidět. A naopak, myslím, že i pro majitele může být přínosné vidět ostatní příbuzné svého psa a seznámit se a promluvit si s jejich majiteli.


Dan a Annie -  dědeček a vnučka  -  jako vejce vejci

Po patřičném posilnění přišel čas na procházku . Ne všem se chtělo, ale nakonec jsme šli. Vánoční kila potřebovala provětrat .

Počasí nám celkem přálo. Bylo sice chladno, ale nepršelo, nesněžilo a nebylo mokré bahno, takže počasí na procházku jak dělané . Pravda, bylo potřeba jít svižným tempem, protože frišno opravdu bylo .

Na procházce jsme potkali dost divného psa . Holky se divily co to je a jak divně voní. A jediná Aisha měla tolik odvahy, aby se s tím divným psem očichala . Ostatní si nechávali uctivý odstup .

Měli jsme i vánoční stromeček a nakonec přišel i Ježíšek . Žádný dvounožec ani čtyřnožec neodjel s prázdnou . Všem Ježíškům patří velký dík .

A jaká by to byla procházka focení . Jen na vysvětlenou, na fotce nejsme všichni, několik z nás "hlídalo" na penzion proviant někdo také musel fotit . Jak jsem říkala ... nebylo nás moc, ale byli jsme spolu rádi .
Děkuji všem, kdo si udělali čas


takže ... pac a pusu a nashledanou za rok